Základní kurz bezpečné jízdy MOGUL BEZPEČNĚ

Celodenní kurz bezpečné jízdy

Skládá se ze dvou částí- teoretické (školení) a praktické (jízdy). Účastníci jej absolvují z praktický důvodů vlastními vozy, popř. firemními, se kterými najezdí mnoho tisíc kilometrů ročně. Využití jiného vozu než vlastního pozbývá smyslu, jelikož každý vůz má jiné bezpečnostní prvky a rozdílné parametry, což zásadně ovlivňuje řízení a chování vozu.

Cena kurzu: 3.630,-Kč vč DPH
Součástí ceny je celodenní stravování (ranní coffeebreak, oběd včetně nápojů)

čas program
08:00 – 08:30 příjezd na autodrom, coffeebreak
08:30 – 10:00 teoretická část, učebna
10:00 – 12:00 praktická část, okruh
12:00 – 12:30 oběd
12:30 – 14:45 praktická část, smykové plochy
14:45 – 15:00 konec kurzu, předání certifikátů

Teoretická část

Teoretická část probíhá v moderně zařízené a vybavené učebně pod vedením zkušených instruktorů. V tomto školení Vás instruktor seznámí a provede všemi bezpečnostními pravidly:

Změny v pravidlech, rizikové faktory, defenzivní způsob jízdy, kontrola vozidla před jízdou, způsob řízení a jízdy, bezpečná vzdálenost, vliv alkoholu, léků a drog, rychlost jízdy, bezpečný průjezd zatáčkou, jízda za mokra a na sněhu, brždění, brzdné dráhy, vyhýbání se překážce, předjíždění, řešení krizových situací…

Praktická část

Praktická část probíhá na speciálně upraveném povrchu imitujícím ledovou plochu, postupně vyzkoušíte brzdné dráhy svého vozu na suché, částečně mokré a zcela mokré vozovce, otestujete své reakce i podvozek vozu při vyhýbacích manévrech a to jak na suchém tak i na kluzkém povrchu, naučíte se reflexně reagovat na krizové situace, naučíte se správný způsob krizového brzdění, a také zvládnutí smyku vozu v prudké zatáčce. Po celou dobu je na jednotlivých cvičištích profesionálně vyškolený instruktor, který dohlíží na správnost jednotlivých úkonů a pomocí vysílaček promlouvá ke všem účastníkům přímo do vozu. Na závěr dostane každý účastník certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Registrace

Registrace je možná pouze prostřednictvím registračního systému REGISTRACE DO KURZŮ

Dárkové poukazy

Dle zájmu je možné u nás zakoupit také dárkový poukaz na Základní kurz bezpečné jízdy (pouze celodenní) nebo na Školení bezpečné jízdy pro odpočet bodů. Držitel poukazu se může zapsat kdykoli během roku (v době platnosti poukazu), do kteréhokoli námi vypsaných termínů, jež jsou průběžně vypisovány na těchto webových stránkách. Dárkové poukazy je možné objadnat pouze emailem na obchod@autodrom.cz .

V případě požadavku klienta/ objednatele o zaslání uhrazené částky- ceny školení/ kurzu nebo její části zpět na účet objednatele, vyhrazuje si dodavatel školení/ kurzu právo účtovat administrativní poplatek ve výši 100,-Kč.

GENERÁLNÍM PARTNEREM KURZŮ BEZPEČNÉ JÍZDY je

[4]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CS

Centrum kurzů bezpečné jízdy, tel.: 487 824 805, e-mail: info@kurzybezpecnejizdy.cz

design & code > esluzby.net