Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Kurz bezpečné jízdy pro mladé řidiče Libereckého kraje (škola smyku)

Centrum kurzů bezpečné jízdy na autodromu Sosnová u České Lípy ve spolupráci s Libereckým krajem pořádá pro držitele řidičského oprávnění, kteří nejsou starší dvacetipěti let, kurzy bezpečné jízdy (škola smyku).

Občané Libereckého kraje mají možnost absolvovat základní kurz bezpečné jízdy za cenu 300,-Kč (standardní cena je 3.630,-Kč). Podmínkou účasti je bydliště účastníka v Libereckém kraji a zároveň věk nepřesahující 25 let.
Pořádaná školení bezpečné jízdy se vždy nesou v duchu spojení zábavy s poučením, kdy účastníci jsou přijatelnou formou vneseni do situací, které mohou na našich silnicích kdykoli nastat a řidič by měl být na ně připraven. Jedná se o nácvik nestandardních situací a chování konkrétního automobilu účastníka v těchto situacích v bezpečí polygonu – centra kurzů bezpečné jízdy. Snahou centra kurzů bezpečné jízdy je především to, aby řidiči získali správné povědomí při řízení automobilu se zvláštním zaměřením na defenzivní jízdu. Málokterý z řidičů měl možnost před skutečně vzniklou krizovou situací si tento stav předem vyzkoušet a tedy správně reagovat a následně následky tohoto minimalizovat.

Kurzy se konají ve speciálně vypsaných termínech zveřejněných zde: REGISTRACE DO KURZŮ
V případě Vašeho zájmu o absolvování kurzu bezpečné jízdy (školy smyku) za zvýhodněných podmínek pro občany Libereckého kraje, proveďte registraci do některého ze zveřejněných kurzů pro Liberecký kraj. Registrací do kurzu, resp. platbou ceny 300,-Kč, vyjadřuje účastník souhlas s úhradou uvedené částky za absolvování kurzu bezpečné jízdy.
Každý kurz je složen z teoretické části a z praktické části probíhající na smykových plochách pod vedením zkušených instruktorů.

Registraci do kurzů provádějte zde: REGISTRACE DO KURZŮ

[16]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CS

Centrum kurzů bezpečné jízdy, tel.: 487 824 805, e-mail: info@kurzybezpecnejizdy.cz

design & code > esluzby.net