Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Kurz pro motocykly MOGUL BEZPEČNĚ

Mogul Moto Day Mogul Moto Day Mogul Moto Day Mogul Moto Day Mogul Moto Day Mogul Moto Day

Intenzivní kurz, na kterém máte možnost pod vedením zkušených instruktorů a bývalých motocyklových závodníků z o.s.STOP NEHODÁM vyzkoušet si hranice Vašeho stroje. To vše v areálu našeho Centra kurzů bezpečné jízdy v Sosnové u České Lípy.

5-ti hodinový (odpolední) intenzivní výcvik na autodromu Sosnová u Č. Lípy. Výuka je rozdělena na teoretickou přípravu v učebně (50 min) a dále 4 hodiny praktického tréninku. Rozdělení do skupin dle výkonnosti a typu motocyklu či skútru. Bezpečné tempo individuálně nastaví Váš instruktor, který Vám zároveň poradí i při nastavení a seřízení podvozku a ovládacích prvků.
Moderní metodika, individuální přístup a uzavřený autodrom = intenzivní výcvik!
Nácvik jízdy v nestabilním režimu, který Vás naučí vnímat vlastní motocykl. Naučí Vás chápat čím vším motocykl ovládáte. Přímé brzdění, z rychlostí (km/hod. 40 – 0, 60 – 0 a 80 – 0), brzdění v náklonu, plynulé přenášení hmotnosti, výhybný manévr práce těla, pohled a další nezbytné prvky pro bezpečné ovládání motocyklu.
Kurz pro motocykly Mogul Driving Academy je vhodný jak pro začátečníky tak pro ostřílené jezdce! Doporučujeme všem řidičům a řidičkám, mladým i starším, absolvovat motoškolu a zdokonalit se v ovládání svého motocyklu alespoň 1x během každé sezóny! Od malých skútrů přes choppery, velké cestovní motocykly až po supersporty! Vhodné i jako kondiční jízdy.
Pozor : možná jízda ve dvou, s brašnami a kufry, jízdy pro děti mladší 15-ti let za doprovodu rodiče, resp. se souhlasem rodiče či právního zástupce.

čas program
12:30 příjezd na autodrom, registrace v učebně
13:00 – 14:00 teoretická část, výklad- učebna
14:00 – 19:00 praktická část+ volné jízdy- okruh
19:00 konec kurzu

Možnost přiobjednat okruhové jízdy po skončení kurzu. Skupiny rozděleny dle výkonnosti: Kategorie pomalejších (začátečníků) 3 × 20 min a totéž i pro ostřejší tempo.

Celý kurz je veden zkušenými instruktory v tempu dle okolností včetně individuálního přístupu- dělení do skupin určí instruktor.

Termíny

Vypsané termíny

Registrace

Registrace je možná pouze prostřednictvím registračního systému REGISTRACE DO KURZŮ

[47]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CS

Centrum kurzů bezpečné jízdy, tel.: 487 824 805, e-mail: info@kurzybezpecnejizdy.cz

design & code > esluzby.net