Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Ceník a přihláška do 4 hodinového kurzu bezpečné jízdy

Cena 4 hodinového kurzu bezpečné jízdy

4 hodinový kurz bezpečné jízdy – jednotlivec: 2.000,- Kč vč. DPH

V případě nezaplacení ceny školení v dohodnutém termínu je Dodavatel oprávněn, a to i bez předchozího upozornění, zrušit registraci Objednatele a uvolněné místo poskytnout dalším zájemcům o účast v kurzu, a to bez jakéhokoli následku pro Dodavatele.

V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 0 – 14 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel – účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny školení.

V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 30 – 15 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel-účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny školení.

Registrace na 4 hodinový kurz bezpečné jízdy

Registraci do kurzů provádějte zde: REGISTRACE DO KURZŮ

Nejprve si z nabídky vyberte typ kurzu (školení s odečtem bodů/ základní kurz bezpečné jízdy/ 4 hodinový kurz….) resp. požadovaný termín kurzu a stiskněte tlačítko “Přihlásit se do kurzu”. Nyní vyplňte všechny požadované údaje a dále postupujte dle instrukcí, které obdržíte prostřednictvím e-mailu.

[57]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CS

Centrum kurzů bezpečné jízdy, tel.: 487 824 805, e-mail: info@kurzybezpecnejizdy.cz

design & code > esluzby.net