Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

KURZ TEEN

Centrum kurzů bezpečné jízdy v Sosnové u České Lípy ve spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR připravil pro mladé řidiče akci formou zvýhodněné ceny kurzu.

Každý řidič po absolvování povinného výcviku autoškoly dostane do svého povědomí schopnost více či méně správně reagovat na situace vzniklé při běžném užívání osobního automobilu. Málokterý z řidičů ovšem měl možnost před skutečně vzniklou krizovou situací si tento stav předem vyzkoušet a tedy správně reagovat a následně následky tohoto minimalizovat. Až při absolvování školení bezpečné jízdy pod vedením zkušených instruktorů je většina řidičů schopna si uvědomit chování vozu za ztížených povětrnostních podmínek, kdy mají možnost si v bezpečí uzavřeného polygonu vyzkoušet a nacvičit správné reakce při řešení krizových situací, se kterými se bohužel dnes a denně na našich silnicích setkávají.
A právě proto naše Centrum kurzů bezpečné jízdy přichází ve spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR s novým projektem, jehož cílovou skupinou jsou právě mladí řidiči ve věku do 25 let, kterým nabízíme zvýhodněnou cenu školení v kurzech bezpečné jízdy. Od tohoto kroku očekáváme zlepšení jízdních dovedností těchto řidičů a zároveň širší povědomí o správném způsobu jízdy v okolí účastníků kurzů bezpečné jízdy.

Kurz bezpečné jízdy TEEN objednávejte pouze formou dárkového poukazu na emailové adrese obchod@autodrom.cz

Držitel poukazu se může poté zapsat kdykoli během roku (v době platnosti poukazu), do kteréhokoli námi vypsaných termínů, jež jsou průběžně vypisovány na těchto webových stránkách.

Cena dárkového poukazu: 2 890,- Kč vč. DPH

Součástí ceny je celodenní stravování (ranní coffeebreak, oběd včetně nápojů)

Obsah kurzu

Skládá se ze dvou částí- teoretické (školení) a praktické (jízdy). Účastníci jej absolvují z praktický důvodů vlastními vozy, popř. firemními, se kterými najezdí mnoho tisíc kilometrů ročně. Využití jiného vozu než vlastního pozbývá smyslu, jelikož každý vůz má jiné bezpečnostní prvky a rozdílné parametry, což zásadně ovlivňuje řízení a chování vozu.

Teoretická část

Teoretická část probíhá v moderně zařízené a vybavené učebně pod vedením zkušených instruktorů. V tomto školení Vás instruktor seznámí a provede všemi bezpečnostními pravidly.

Praktická část

Praktická část probíhá na speciálně upraveném povrchu imitujícím ujetý sníh, postupně vyzkoušíte brzdné dráhy svého vozu na suché, částečně mokré a zcela mokré vozovce, otestujete své reakce i podvozek vozu při vyhýbacích manévrech a to jak na suchém tak i na kluzkém povrchu, naučíte se reflexně reagovat na krizové situace, naučíte se zprávný způsob krizového brzdění, a také zvládnutí smyku vozu v prudké zatáčce.

Registrace po zakoupení poukazu

Registrace je možná pouze prostřednictvím registračního systému REGISTRACE DO KURZŮ kde vyberte jakýkoli z nabízených “Základních kurzů bezpečné jízdy”

[59]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CS

Centrum kurzů bezpečné jízdy, tel.: 487 824 805, e-mail: info@kurzybezpecnejizdy.cz

design & code > esluzby.net